Co w programie?

7 września 2024, Dąbrowa Górnicza

9:00
-
10:00
Rejestracja
10:00
-
10:50
Sesja otwarcia
10:50
-
11:15
KEYNOTE
11:15
-
11:45
Przerwa kawowa
11:45
-
13:00
Panel główny
13:00
-
13:15
Zapowiedź ścieżek i podziału na nie
13:15
-
14:30
Przerwa obiadowa
14:30
-
18:00
Ścieżki tematyczne
18:15
-
19:15
Zamknięcie

Ścieżki tematyczne

Gospodarka

Model rozwojowy Polski się wyczerpał - ale czym mamy go zastąpić? Na ścieżce „Gospodarka” będziemy spierać się o to, czy wielkie projekty jak CPK stoją na drodze regeneracji małych Ojczyzn i którędy wiedzie droga do sprawnej ochrony zdrowia. Poznaj pionierów nowej fali spółdzielczości, którzy w XXI ożywiają najpiękniejszą polską tradycję ekonomiczną

Ekopolis

Po kryzysie globalizacji nadchodzi epoka lokalnych, odpornych społeczności. Ścieżka „Ekopolis” to dialog o nowym samorządzie,w którym lokalna tożsamość tworzy kapitał społeczny, a bezpieczeństwo żywnościowe jest racją stanu. Przyjrzymy się najlepszym praktykom regeneracji miast i metropolii w duchu zrównoważonego rozwoju. Wychyl się razem z nami w przyszłość!

Energetyka

Jak współpraca społeczna i nowe technologie mogą wspierać przejście na zrównoważone źródła energii? Przed nami demokratyzacja i decentralizacja sektora, uruchomienie obywatelskich społeczności energetycznych, innowacyjne rozwiązania zmierzające do osiągnięcia samowystarczalności energetycznej jak zielony wodór. Poznaj przyszłość sektora energetycznego.

Impuls Młodych

Młodzi mają głos, a my zapraszamy do jego wysłuchania! Ścieżka tematyczna „Impuls Młodych” otwiera drzwi do trzech panelio różnorodnych formatach: odwróconej konferencji, World Café oraz panelu dyskusyjnego. Przyłączcie się, aby wspólnie zgłębiać trendy społeczne, refleksje nad aktywizmem i wpływem sztucznej inteligencji na naszą przyszłość.

Edu_Innowacje

Ścieżka „Edu_Innowacje” na Kongresie to przestrzeń, gdzie zderzą się wizje przyszłości kształcenia i nowoczesnych technologii. Paneliści i panelistki będą debatować nad tym, jak rozwój AI wpływa na ochronę praw pracowniczych i obywatelskich, jakie kroki podjąć, by zregenerować publiczną ochronę zdrowia oraz jak dostosować edukację do wyzwań XXI wieku. W panelach wezmą udział uznani pionierzy i działacze społeczni w swoich dziedzinach. Dołącz do dyskusji i dowiedz się, jak nowe technologie i innowacje mogą kształtować lepsze jutro.

Dołącz do naszej społeczności

Kongres Regeneracja ma swoją społeczność w aplikacji PLZ. Dołącz do niej, by być na bieżąco z newsami i czatem grupowym, a także, by móc skorzystać ze zniżek na żywność na terenie Kongresu.

Dołącz w aplikacji
Phone App

Pobierz PLZ!

PLZ to spółdzielcza aplikacja społecznościowa. Można na niej m.in. przeprowadzać głosowania i ankiety, sprzedawać produkty i usługi, wymieniać różnego rodzaju informacje, tworzyć wydarzenia i zadania czy pobierać opłaty.

Download for AndroidDownload for iOS